O nás

Společnost Advans NP s.r.o. vznikla jako reakce na neustále se zhoršující úroveň investičních skupin a brokerských domů. Byla založena jako ryze česká společnost skupinou profesionálních makléřů s velmi bohatými zkušenostmi, kteří se chtěli osamostatnit, využít své zkušenosti v oblasti investic a nastavit spravedlivý a fungující systém pro všechny klienty společnosti.

Jsme tým makléřů, kteří obchodují na celosvětových trzích již patnáct let. Neustále se snažíme zdokonalovat a naším cílem je stát se jedním z největších alternativních fondů v České republice, díky snaze našeho týmu a vložené důvěry od našich investorů.

Naše strategie spočívá v co nejvíce možném omezení rizik souvisejících s investováním, stabilním zhodnocováním finančních prostředků, určování dlouhodobých cílů a široké diverzifikace investičního portfolia. Dlouhodobě vyvíjíme a testujeme investiční strategie, které jsou zaměřené především na automatické obchodování CFD (Contract for difference) kontraktů, především německého akciového indexu DAX30. Naši makléři jsou profesionálové ve svém oboru s předem jasným cílem, neustále kontrolují průběh portfolia, a mohou tedy vždy reagovat na nečekané situace na trzích a zamezit tak případným ztrátám. Klientů si vážíme a stejně tak i jejich důvěry v nás, jakožto společnosti, která je oprávněna spravovat majetek investorů dle §15 ZISIF.